Müzikonair INNA, Türkiye’ye Çok Önem Veriyor!.. | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

INNA, Türkiye’ye Çok Önem Veriyor!..

Geçtiğimiz hafta Romanyalı sanatçı INNA, Türkiye’ye geldi. Ocak ayında çıkan yeni albümü “Nirvana”nın radyo promosyon çalışması için tek tek radyoları ziyaret eden şarkıcı Radyo Fenomen, Virgin Radyo, Metro Fm, Pal Station ve Kral Pop da programlara konuk oldu.

TÜRKİYE’ye sık sık ziyarete gelen sanatçı, “Türkçe öğrenmek ve Türkçe bir şarkı söylemek ister misiniz? sorunlarına yanıtı : “Türkçe yi öğrenmek isterim. Zaman bulduğumda bunu yapacağım. Türkçe şarkı söyleyebilirim bu konuda Türkiye’ye bir sürprizim olabilir” dedi. “Tarkan ile düet yapmak istediğini çocukluğundan beri Tarkan şarkılarını dinlediğini ve sevdiğini” sözlerine ekledi.

Promosyon çalışmaları sırasında fırsat buldukça ekibiyle İstanbul’u gezen INNA, sevdiği mekanlarda sık sık fotoğraf çektirdi.

Atatürk’ün ŞİŞLİ’deki evini gezme fırsatı bulan INNA, Türkiye’nin tarihine tanıklık eden bu müzeyi gezerek bilgiler edindi.

author avatar
Hilal Çağlar
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)