Ana Sayfa » Müzik » İntizar; “Basit ve Doğal Yaşıyorum”

İntizar; “Basit ve Doğal Yaşıyorum”

oduller-reklam-banner

Anadolu’nun Sesi Radyosu’nda bu Cuma Melike Lena’nın konuğu müziğin efsane sesi İntizar oldu.

Melike Lena’nın sorularını içtenlikle cevaplayan İntizar’ın mütevazi, doğal, esprili, ve canlı prformansları programa damgasını vurdu, dinleyicilerden sms hattı ve ve sosyal medaya üzerinden de çok yoğun ilgi gördü

Yeni albümü “Konu Sen Olunca” da yer verdiği şarkılarını hayatında biriktirdiklerinden ilham alıp yazdığını söyleyen İntizar, ayrıca seyahatlerde ve gece saatlerinde müzik adına daha verimli olduğunu belirtti.

İntizar, Albümünde bulunan “İz Bıraktı” şarkısını aslında Tarkan’a yazdığını vurguladı. Şarkının bir kaç şehir ve yöre gezdiğini hepsinden birer parça şarkıya kattığını da sözlerine ekledi.

Ünlü yorumcu şarkıcı olmasaydı, avukat, arkeolog ya da sporcu olabileceğini söyledi. Son derece basit ve doğal yaşadığını belirten İntizar, resim yapmayı çok sevdiğini de söyledi, ünlü olduğunun farkında olduğunu ancak bunu yaşamadığını, bundan arınmaya çalıştığını da ayrıca ifade etti.

Sarışın ve yeşil gözlü olarak dünyaya merhaba diyen İntizar, ilkokula başlamadan önce akrep sokması sonucu vücudunun pigmentlerinin değiştiğini ve zamanla kahverengi saç ve göz rengine sahip olduğunu söyledi.

Türkü albümü yapmak istediğini belirten İntizar, bir de ilahi albümü yapmak istediğini söyledi. Televizyon dizileri için yaptığı şarkıları da ayrı albümde toplamak istediğini dile getirdi.

Melike Lena’nın MESAM ile ilgili sorusu üzerine, güçlü yorumcu İntizar, MESAM karışıklığı hakkındaki düşüncelerini ilk kez Anadolunun Sesi Radyosu dinleyicileriyle paylaştı. MESAM konusu hakkında çok kızgın olduğunu dile getiren İntizar, yıllardır korunsun diye emanet ettiği haklarının korunmadığını, bir çok kişinin kendi menfaatini koruduğunu ve sanat yapan insanların bu denli bir kavgada olmasını çok yanlış bulduğunu özellikle vurguladı.

Melike Lena’nın MESAM yönetimine girmeyi düşünmediniz mi sorusu üzerine, belki daha sonra olabilir diyen İntizar, daha önce kendisine çok teklif geldiğini ancak kabul etmediğini söyledi. MESAM yönetiminde olması halinde kimsenin hakkını yedirmemeye çalışacağı için bir çok kişinin canının yanabileceğini de özellikle ifade etti.

Melike Lena’nın sezonluk şarkılar için ne düşünüyorsunuz yada nasıl bakıyorsunuz sorusu üzerine, İntizar günümüzdeki sezonluk şarkılar için magazin ve medya dünyasının bu tarz şarkılara kıymet verdiğini, halkın da prim verdiği sürece görsel medyada yer bulmaya devam edeceğini belirtti.

Ünlü yorumcu Melike Lena’nın özel sorusu olan “Nerede yaşlanmak istersiniz?” sorusuna ise samimiyetle cevap verdi. Medine’de yaşlanmak istediğini belirten İntizar, Kaz Dağları ya da Ege’de sahibi olduğu küçük yerde de yaşlanabileceğini sözlerine ekledi.

oduller-reklam-banner
● Selin Bar

İlginizi Çekebilir