GündemSosyal

İpek Açar ve Alper Kömürcü Çiftinden Müjdeli Haber

Kayahan'ın eski eşi şarkıcı İpek Açar ve müzisyen eşi Alper Kömürcü'nün bebek beklediği ortaya çıktı. Bir süre önce evlatlık çocuk için başvuru yapan Açar'ın 5 aylık hamile olduğu öne sürüldü. 

Kayahan’ın eski eşi şarkıcı İpek Açar ve müzisyen eşi Alper Kömürcü’nün bebek beklediği ortaya çıktı. Bir süre önce evlatlık çocuk için başvuru yapan Açar’ın 5 aylık hamile olduğu öne sürüldü.  13 Eylül 2019’da evlenen ünlü müzisyen çift, bebek sahibi olmayı çok istediği için evlendikten kısa süre sonra Çocuk Esirgeme Kurumu’na başvurmuş ve 3 yıldır prosedürlerin tamamlanmasını bekliyordu.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Açar daha önce verdiği bir röportajda “Benim sağlık problemim var, o yüzde bir kez daha anne olmam zor” demişti. 45 yaşındaki Açar, güzel bir haber aldı ve bebek beklediğini öğrendi. Yaz başında Bodrum’a yerleşen, sadece iş için İstanbul’a gelen İpek Açar ile Alper Kömürcü çifti 5 ay boyunca bu güzel haberin duyulmasını istemedi. Merhum sanatçı Kayahan’la evliliğinden de 23 yaşında Aslı Gönül adında kızı olan İpek Açar, yıllar sonra yeniden bebek sevinci yaşıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu