MüzikMüzik Haber

İrem Derici: Mevzu Starlıksa Etrafımda Başka Biri Göremiyorum!

İrem Derici, katıldığı radyo programında ''Müzikal açıdan benimle beraber çıkan çok daha başarılı, çok daha dinlenen isimler var ama mevzu starlıksa benim sağımda ya da solumda başka biri göremiyorum. Hep arkamda görüyorum'' dedi.

İrem Derici, katıldığı radyo programında ”Müzikal açıdan benimle beraber çıkan çok daha başarılı, çok daha dinlenen isimler var ama mevzu starlıksa benim sağımda ya da solumda başka biri göremiyorum. Hep arkamda görüyorum” dedi.

İrem Derici, Kral Pop Radyo’da Özgür Aras’ın sunuculuğunu üstlendiği programın bu haftaki konuğu oldu. Ünlü şarkıcı müzik camiasına yönelik samimi ve iddialı açıklamalarda bulundu.

‘Benim olayım samimiyet’ diyen ünlü şarkıcı peş peşe iddialı sözler sıraladı.

İşte İrem Derici’nin açıklamaları;

“Benim olayım samimiyet ama çakma samimiyet değil… Benden sonra millet baktı ki bu işe yarıyor, müzikal açıdan benimle beraber çıkan çok daha başarılı, çok daha dinlenen isimler var ama mevzu starlıksa benim sağımda ya da solumda başka biri göremiyorum. Hep arkamda görüyorum. Bir koltuk vardı aslında o koltuğu ben yarattım. Oraya ben oturdum. O koltuğun muadili yok… O sahtekarlık, o sahte çakma samimiyeti o kadar yemiyor ki Türk halkı onu… Bu Çin malı İrem diyor… Bir tane İrem var, bir tane Sezen var, bir tane Aleyna var. İkincisi olmayacak. O koltukta gelip kimse kucağımıza da oturmayacak.”

Z Kuşağı Beni Seviyor

“Çok korkularım var. Bir ara unutulmaktı. 3- 4 sene önce çöküşe girdim. Olduğum yerde saymıyorum. Z kuşağı değilim ama Z kuşağında benim kadar sevilen az insan var. Her şeyi yakalayabiliyorum. Ben yıllardır bunu Ajda Pekkan’da görüp hayran kalırdım.”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.