Ana Sayfa » Sosyal » Gıybet » İrem Derici ve Seren Serengil Arasında Gerginlik! Zehir Zemberek Sözler…

İrem Derici ve Seren Serengil Arasında Gerginlik! Zehir Zemberek Sözler…

oduller-reklam-banner

İrem Derici ve Söylemezsem Olmaz sunucuları Seren Serengil ve Bircan Bali birbirine girdi. Sinirlerine hakim olamayan Derici, Serengil’in geçmişine dair sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlar yaptı.

İrem Derici katıldığı Oğuzhan Uğur’un Youtube programında Söylemezsem Olmaz sunucuları hakkında ”Boş yapıyorlar… Bunlar bir de alkolü bıraktığımın ertesi günü… Yayında mastürbasyon diyemiyorlar. Kadınlardan biri ertesi gün istifa etti. Bana seks dedirtmiyorlar. Yasakmış filan”

‘Avam ve Kalitesiz’

Ünlü şarkıcının bu sözleri Serengil’i kızdırdı. Serengil açıklamasında ”İrem Derici sanatçı filan değil. Son derece avam ve kalitesiz konuşma tarzı… Hiç aynaya bakmadığını düşünüyorum. Sadece avam ve hakaret dolu söylemleriyle gündem yaratmaya çalışıyor. Arkadan sallamak çok kolay ya! Biraz terbiyeli olun. Ajdar’ın da şarkısı tutmuştu zamanında ne olacak?” dedi. Bircan Bali ise açıklamasında “İrem Derici bize katnem demiş. Katnemin ne demek olduğunu söylüyorum. Katnem; huysuz, çirkin, hırçın, sıska, ağzı bozuk, agresif…” açıklamasında bulundu.

‘Beni Bir Sal Artık…’

İrem Derici yayında yapılan bu açıklamalardan sonra ise Seren Serengil’i sosyal medya hesabından geçmiş hayatıyla vurdu. Derici paylaşımında ”Ablacım bıktım senden. Git yaşıtlarınla oyna, beni bir sal artık. Bundan sonra adımı her andığında bir yavru kedi ölecek gibi düşün ve kapat o ağzını… ” dedi.

İrem Derici ve Seren Serengil Arasında Gerginlik! Zehir Zemberek Sözler… İrem Derici ve Seren Serengil Arasında Gerginlik! Zehir Zemberek Sözler… İrem Derici ve Seren Serengil Arasında Gerginlik! Zehir Zemberek Sözler… İrem Derici ve Seren Serengil Arasında Gerginlik! Zehir Zemberek Sözler…

oduller-reklam-banner