MüzikMüzik Haber

İrem Derici’den Cem Belevi’ye Dikkat Çeken Sözler: Kendisinin İnsan Kandırma Sanatı Gibi Eserleri Var

İrem Derici ve Cem Belevi ayrılığı günlerden magazin gündeminden düşmüyor. Derici, geçtiğimiz akşam yeniden Belevi'nin ihanetine atıfta bulunarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

İrem Derici ve Cem Belevi ayrılığı günlerden magazin gündeminden düşmüyor. Derici, geçtiğimiz akşam yeniden Belevi’nin ihanetine atıfta bulunarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Cem Belevi, İrem Derici’nin kendisine yönelik sözlerine karşılık “Mağdur edebiyatı yapmasın” şeklinde bir çıkışta bulunmuştu. Derici, bu sözlere karşılık onun kendisine yönelik ihanetine vurguda bulunarak, şu ifadeleri kullandı: “Şimdi edebiyattan konuşacaksak bu hafta kendisinin birçok edebi eseri ortaya çıktı. İsim verelim mesela, güzel eserleri var. Kardeş ülke dilberi, komşu kızı, insan kandırma sanatı falan. Böyle eserleri var. Baya da okunuyor. Edebiyattan bahsedersek bunlardan konuşalım”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.