Müzikonair İREM DERİCİ’DEN MUHTEŞEM KONSER | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

İREM DERİCİ’DEN MUHTEŞEM KONSER

İrem Derici, İzmirin kurtuluşunun 92. Yıldönümü sebebiyle 9 Eylül gecesi Beylikdüzünde gerçekleştirilen kutlamalarda binlerce kişiyle birlikte unutulmaz bir konsere imza attı. Genç şarkıcı performansıyla büyük beğeni toplarken minik bir hayranına gösterdiği duyarlılıkla da takdir topladı.

Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında sahne alan İrem Derici, hayranlarına unutulmaz bir konser verdi. Alanı hınca hınç dolduran Derici hayranları, Bir Miyiz, Zorun Ne Sevgilim, Kalbimin Tek Sahibine gibi son dönemin sevilen parçalarını seslendiren sanatçıya hep bir ağızdan eşlik etti. Işık saçan telefonlarını havaya kaldırarak etkileyici bir atmosfer oluşturan vatandaşlar, Dericinin söylediği şarkılara ayrı bir ahenk kattı.

Derici Minik Damlayla Şarkı Söyledi

Sanatçı İrem Derici, ciddi bir hastalıkla mücadele eden ve kendisinin büyük bir hayranı olan minik Damlayı sahneye davet etti. Rüyasında hayran olduğu sanatçıyla sahnede şarkı söylediğini gören Damlanın rüyası gerçek oldu. Tedavi gördüğü hastanedeki gönüllü annesi Damlaya bir sürpriz yaptı. Minik kızı hastanede ziyaret ettiğini söyleyen Derici, Konsere birlikte çıkma sözü verdim, şimdi de şarkımızı onunla birlikte söyleyeceğiz. Kankam Damla da Beylikdüzünde oturuyor, tüm iyi dileklerimiz küçük meleğimizle dedi. Damlanın en çok sevdiği parça olan Zorun Ne Sevgilim i minik hayranıyla birlikte seslendiren Derici, Damla benim ruh ikizim, aynı küçüklüğüm diye belirtti. Belediye Başkanı İmamoğlu; eşi ve oğluyla sahneye çıkarak İrem Dericiyi performansından dolayı kutladı, sanatçıya ve minik Damlaya günün anısına çiçek takdim etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)