Ana Sayfa » Yazarlar » Tilki » İrem Derici’nin Klip Aptallığı!..

İrem Derici’nin Klip Aptallığı!..

oduller-reklam-banner

Merhabalar…

Müzik dünyasında her geçen gün yeni gelişmeler yaşanıyor ama bazıları kapalı kapılar ardında yaşanıyor… Ben sizlere hiç duymadığınız, ilk defa öğreneceğiniz ilginç bilgiler vereceğim.

Mesela şunu hiç duymuş muydunuz?..

Ebru Yaşar Haddinden Fazla albümünün çıkış şarkısı için Nasıl Uyuyorsun’a klip çekmişti 2017’de hatırlarsınız… Ebru Yaşari yönetmenliğini Murad Küçük’ün yaptığı klibin yüksek bütçeli olmasına rağmen beklediği kadar güzel olmadığını söyledi. Evet haklı da kadıncağız, bence Murad Küçük kariyerinin en kötü klibiydi diyebiliriz…

Emrah Karaduman’da sıra… Emrah Karaduman’ın yazın çıkaracağı albümde Aleyna Tilki, Derya Uluğ ve Ebru Yaşar olacak… Sözü, müziği ve düzenlemesi Karaduman’a ait olan çıkış şarkısını söyleyecek olan Aleyna Tilki, albümde toplam 2 şarkı seslendirecek!..

Sözü ve müziği Emrah Karaduman’a ait çıkış şarkısını seslendirecek olan Aleyna Tilki’nin diğer seslendireceği şarkısının sözleri Gökhan Şahin’e, bestesi Emrah Karaduman’a ait.

8 şarkının olması planlanan albümde yer alması için Buray ile de görüşülüyor…

İrem Derici’ye gelince… İrem Derici’nin ilk albümünde yer alan Gizli Sevda şarkısı için “Nasıl bir aptallık yaptım o şarkıya klip çekmeyerek…” dediği ve albümden 1.5 yıl sonra pişmanlığını dile getirdiğini biliyor muydunuz?..

Radyo D’de Sarı Şeker Sema’ya konuk olan Ziynet Sali, bizzat canlı yayında da açıkladığı üzere; Buray ile yaptığı şarkı görüşmelerinde Olmadı şarkısını beğenerek alacağını söylemişti. Daha sonra Yağmur şarkısına aşık olan Ziynet Sali, Olmadı yerine Yağmur şarkısını almıştı. Olmadı şarkısını ise Buray kendi albümüne koymuştu…

Ece Seçkin’deyiz… Ece Seçkin 2015 yılında yayınlanan Follow Me şarkısının radyoların çalmadığını ve klibin kanalların pek yayınlamadığını söyledi ve yayın organlarına rağmen konserlerinde herkesin şarkıyı hep bir ağızdan söylediğini de ekledi. Yani her şeye rağmen Follow Me!..

Selin Ciğerci’nin müzik dünyasına gireceğini daha önce MüzikOnair’dan okumuştum. Yaptığım araştırmaya göre Ebru Polat imzalı şarkının adı 5 Karat olacak. Şarkı Temmuz ayında müzikseverlerle buluşacak.

Hazırlıklarını sürdürdüğü albümü için Yıldız Tilbe’nin yazdığı Penaltı Gol şarkısını albüme koyan Fatih Ürek, dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Şarkı “Penaltı Gol, Sevgiyle Her Yol” sloganını içeriyor. Bu şarkı geçen sene alınmıştı. Ama albüm tamamlanamayınca henüz yayınlanamadı…

Bayramdan sonra yine sizlere yeni bilgiler aktarmaya devam edeceğim… Kendinize iyi bakın!..

Tilki | MüzikOnair

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir