Müzikonair Işın Karaca Eski Eşi Seda Doğan’a Dava Açtı! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Işın Karaca Eski Eşi Seda Doğan’a Dava Açtı!

Ünlü şarkıcı Işın Karaca, boşandığı eşi Sedat Doğan hakkında çocuğunu olumsuz etkilediği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Işın Karaca, 2013’de boşandığı eski eşi Sedat Doğan’ın yurt dışında işlediği suçlar ve uyuşturucu madde bağımlısı olduğu gerekçesiyle aldığı hapis cezası karşısında 9 yaşındaki kızını olumsuz etkilediğini öne sürerek Doğan’dan şikayetçi oldu. Milliyet’in haberine göre savcılık olayla ilgili soruşturmayı tamamladı ancak Doğan’a ulaşamayıp ifadesini alamayınca 10 Şubat 2020 tarihinde hakkında yakalama kararı çıkardı.

Aile Hukuku’ndan kaynaklanan yükümlülüğü ihlali sebebiyle Doğan’a 3 aydan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Öte yandan savcı iddianamede Doğan’ın suç işleyip uyuşturucu kullandığı için kızına maddi ve manevi anlamda gereken özeni göstermediğini belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)