MüzikMüzik Haber

Işın Karaca Hazal Kaya Haberini Yapan Muhabiri Uyardı!

Hamilelik sonrasında bebeğiyle birlikte objektiflere takılan güzel oyuncu Hazal Kaya ile ilgili yapılan haber konusunda ünlü şarkıcı Işın Karaca haberi yapan magazin muhabirlerini uyardı. Karaca,  Kaya’ya sorulan “Hamilelik kilolarınızı dert ediyor musunuz?” sorusuna tepki gösterdi.

Bugün Hazal Kaya eşi Ali Atay ve geçtiğimiz aylarda dünyaya gelen bebeği ile görüntülendi. Magazin muhabirleri kendisine “Hamilelik kilolarınızı dert ediyor musunuz?”  dedi. Kaya, “Hiç öyle bir derdim yok. Çocuğum sağlıklı olsun yeter” dedi. Bu haberde muhabirin sorduğu soruya ünlü şarkıcı Işın Karaca’dan tepki geldi. Karaca, Instagram hesabından haberi paylaşarak “Ben bu haberlere hiçbir mana veremiyorum!! Siz bir kadının doğumdan sonraki psikolojisini hiçe sayıp şiddet uyguluyorsunuz! Ünlü diye düşüncesizce, vicdan yoklamadan, bir kadının ne hissettiğini bilmeden vurun kilolarla konuyu! Size ne milletin kilosundan! Mis gibi anne baba olmuşlar! Biz sinirleniyorsak Hazal’ın yaşadıklarını düşünmek istemem!!” şeklinde bir not paylaştı.

Haberi yayınlayan gazetelerden veya muhabirlerden konuyla ilgili herhangi bir açıklama henüz gelmedi.

İşte O Paylaşım:

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.