MüzikMüzik Haber

Işın Karaca’nın Eski Eşi Sedat Doğan’dan Tehdit Dolu Mesaj

Işın Karaca’nın ilk evliliğini yaptığı Sedat Doğan, Karaca’nın  Kasım ayının ilk günlerinde boşandığı Tuğrul Odabaşı’nı tehdit etti.

Işın Karaca ve Sedat Doğan’ın kızı Mia ile dansını Instagram hesabından paylaşan Tuğrul Odabaşı’na Sedat Doğan’dan tepki geldi. Uyuşturucu bağımlılığıyla ve Işın Karaca’ya bıraktığı 1milyon borç ile gündeme gelen Doğan “Benim kızımı alıp Instagram’da orada burada fotoğraflarını paylaşıp bir baba figürü yaratıp sahnelerde show yapamazsın.Arada okyanuslarda olsa ben senin o sahnenin ışıklarını kapatırım. Adam ol, sessiz ol, efendi ol” dedi.

Tuğrul Odabaşı önceki günlerde Mia ile fotoğrafını paylaşıp bu sözleri kullanmıştı:

“Sevgi neydi? Sevgi emekti! Sevgi yoksunu bir kalp bu dünyadaki insanoğluna verilmiş en büyük cezadır bence. Düşünsene hiçbir şeyi sevemiyorsun, ellerin bir çiçeğe dokunmaktan mahrum kalmış, kalbin kan pompalamak dışında hiçbir şey bilmiyor, ya gözlerin sadece bakıyor ve emeği sadece ekmek zannediyorsun! Sokakta gördüğünüz kediyi, Dedikoducu teyzeyi, Evdeki avizeyi, kokoreç işkembeyi, Şişli Osmanbeyi kısaca yolu sizinle kesişmiş herşeyi, herkesi sevin ve sevdikleriniz için emek sarf edin… SENİ SEVİYORUM KIZIM, Mia Büyükkaraca”

İşte O Video:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu