MüzikMüzik Haber

İsmail Ağace’den Yeni Albüm Müjdesi!

İsmail Ağace, 4 şarkıdan oluşan yeni albümünün müjdesini verdi.

İsmail Ağace, 4 şarkıdan oluşan yeni albümünün müjdesini verdi.

”Hüzünlendim Biraz” albümü ile Niran Ünsal, Haktan ve bir çok isime aranjörlük yapan Fırat Özbaylar ile yola çıkan İsmail Ağace 2017 yılında ” Kalabalık Yalnızlık ” albümünü müzikseverlere sundu. Albümlerin beğenilmesiyle birlikte Niran Ünsal ile ” Çok Özledim ” düetini yaparak sevenlerinden tam beğeni aldı.

Çok Yakında Yeni Albüm Müjdesi

4 şarkılık albümden oluşan ve Türkiye’nin önemli müzisyenleri ile bu albümü sevenlerine ulaştırmanın heyecanını yaşayan Ağace ” Ne krallıkta gözüm nede imparatorlukta benim bir tek dileğim gönüllerde kalmakta ” sözlerini kullanıyor. Ayrıca bu albüme ilave bir de modern alt yapıların olduğu gençlerin de çok sevdiği bir şarkıyı yakın zamanda müzikseverler ile buluşturmanın müjdesini verdi.

İsmail Ağace hakkında;

Avrupa’nın ve Türkiye’nin muhtelif yerlerinde çeşitli sanatçıların müzik çalışmalarına udu ile eşlik etti.15 yıllık sanat hayatında sözü ve müziği kendisine ait birçok eseri bulunmaktadır.2012 yılının Ocak ayında “Hüzünlendim Biraz” albümüyle müzik alanına iddialı bir giriş yapmıştır. Bu albümün müzik yönetmenliğini de üstlenen İsmail Ağace ünlü aranjör Fırat Özbaylar ile müzikal çalışmalarına devam etmektedir 2017 yılının Ekim Ayında ” Kalabalık Yalnızlık” İsimli albümü piyasaya çıkmış. Aynı eserin klibi de gösterime girmiştir. Bu albümde de aranjör koltuğunda Fırat Özbaylar ile yola devam etmiştir. Ayrıca ve ayrıca Niran Ünsal ile olan düet çalışması Çok Özledim dinleyiciler ve sevenler tarafından tam not almıştır. Çok yakında yapacağı çalışmalar ile sizlerle birlikte olmaya devam edecektir.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.