MüzikMüzik Haber

İsmail YK’dan Red Bull 60 Seconds’a Özel Altı Farklı Enstrümanla Benzersiz Performans

Red Bull, özgün müzik projesi Red Bull 60 Seconds ile müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. Sanatçıların müzikal yeteneklerine odaklanılan Red Bull 60 Seconds’ta 2024 yılının ilk konuğu İsmail YK oldu.

Red Bull, özgün müzik projesi Red Bull 60 Seconds ile müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. Sanatçıların müzikal yeteneklerine odaklanılan Red Bull 60 Seconds’ta 2024 yılının ilk konuğu İsmail YK oldu. İsmail YK’nın keman, zurna, ut, kısa sap bağlama, klavye ve darbuka ile 60 saniye içinde sergilediği eşsiz performans, Red Bull Türkiye’nin Instagram ve TikTok hesaplarında dinleyicilerle buluştu.

 Türkiye’nin yetenekli müzisyenlerinin yalnızca 60 saniye içinde; herhangi bir düzenleme ve efekt olmadan enstrümanlarını konuşturduğu performansların yer aldığı Red Bull 60 Seconds yeni sezonuyla geri döndü. Red Bull 60 Seconds ile sanatçılar, alışık olmadıkları lokal müzik aletleri kullanarak gizli yeteneklerini ortaya çıkarıyor.

İsmail YK

Red Bull 60 Seconds’ta 2024 yılının ilk konuğu, 2000’li yıllara damga vuran; aranjör ve müzisyen İsmail YK oldu. 60 saniyelik zamana karşı yarışan ünlü sanatçı, kemanzurna, ut, kısa sap bağlama, klavye ve darbuka ile benzersiz bir solo performans ortaya koydu. İsmail YK’nın performansına, Red Bull’un Instagram ve TikTok hesaplarından ulaşılabiliyor.

Önümüzdeki günlerde birçok yetenekli ismin katılımıyla Red Bull 60 Seconds’ın etkileyici performansları devam edecek. Red Bull 60 Seconds‘ın müzikal performansları, Red Bull Türkiye’nin Instagram ve Tiktok hesaplarından takip edilebiliyor. Kamera arkası görüntüleri ve röportaj ise redbull.com sayfasından izlenebiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu