Isparta'nın Yeni Kadrosu: Seda Sayan, Işın Karaca, Niran Ünsal -
MüzikMüzik HaberVitrin

Isparta’nın Yeni Kadrosu: Seda Sayan, Işın Karaca, Niran Ünsal

Derya Uluğ ve Funda Arar, Isparta'da sahne almayacaklarını söylediler. Yeni kadro açıklandı.

Günlerdir konuşulan Isparta festivali kadın vokal polemikleri hız kesmeden devam ediyor. Melek Mosso’yu ahlaksızlık gerekçesiyle Isparta Belediyesi yaptığı açıklamayla şehirlerinde istemediklerini dile getirdi.

Açıklamada, Melek Mosso konserinin iptal edilmesi talep edilirken, “Ahlaksızlığı özendiren hiçbir şarkıcı halkımız nezdinde sanatçı olarak kabul edilmeyecektir” ifadesine yer verildi. Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de akşam saatlerinde Twitter hesabından konserlerin afişini yeniden paylaştı.

Melek Mosso yerine Seda Sayan ile anlaşıldı. Funda Arar ve Derya Uluğ Mosso’yu desteklemek için programdan çıktılar ancak Seda Sayan’dan böyle bir hamle gelmedi.

Ne olacağı merakla beklenirken son dakika bir gelişmeyle Isparta Uluslararası Gül Festivali sahne programının iki yeni ismi açıklandı: Niran Ünsal ve Işın Karaca…

Sosyal medyadan gerek sanat camiasından gerekse halkın içinden insanlar Seda Sayan’ın da sahneyi reddetmesi konusunda çağrı yaparken Işın Karaca ve Niran Ünsal’ın konu ile ilgili nasıl bir tavır sergileyeceği merak konusu oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)