İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Dans Festivali Tepki Çekti -
GündemSosyal

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Dans Festivali Tepki Çekti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 'İstanbul Uluslararası Doğaçlama Dans Festivali' düzenledi. Festivalde gösterimi yapılan dans ise sosyal medyada gündem oldu. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ‘İstanbul Uluslararası Doğaçlama Dans Festivali’ düzenledi. Festivalde gösterimi yapılan dans ise sosyal medyada gündem oldu. İBB Haber’in paylaştığı videoya binlerce yorum ve alıntı geldi.

Kullanıcılar, dans yapan kişinin doğaçlama gösteri adı altında sanatla alakası olmayan figürler sergilediğini belirtti. Belediyenin böyle bir kişiyi festivalde çıkartması da ayrıca tepki konusu olurken bazı kişiler de videoyu paylaşarak alaya aldı.

Kullanıcılardan birinin Twitter’da paylaşılan videoya, “Planlı olsaydı, belki bilmediğimiz bir hikayesi vardır derdik. Doğaçlamaymış üstelik. Dans desen dans değil, teatrel bir sergi desen o da değil. Bu nedir Allah aşkına?” şeklinde yorum yapması yüzlerce beğeni aldı.

İşte O Görüntüler: 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)