Ana Sayfa » Etkinlikler » İstanbul Geceleri Onur Kırış’a Emanet!..

İstanbul Geceleri Onur Kırış’a Emanet!..

oduller-reklam-banner

Ekranların gülen yüzü Onur Kırış artık SetUp başında. Seslendirme sanatçısı ve Kral Televizyonlarının ekran yüzü olan müzisyen Onur Kırış artık Dj kabininden de müzikseverleri coşturmaya başladı.

Yaklaşık 5 yıldır Kral Pop TV’de gerek liste programlarıyla gerekse konuk aldığı sanatçılar ile müzik sektörünün nabzını tutan başarılı sunucu şimdilerde Dj kabininde çaldığı şarkılarla da İstanbul gecelerindeki eğlencenin nabzını tutmaya devam ediyor. Bu sezon Zirve Pera’da Cuma geceleri SetUp başına geçen Onur Kırış yaklaşık 2 saat boyunca muhteşem bir performans gerçekleştiriyor.

Fiziği ile dikkat çeken Onur Kırış esas gücünü çaldığı şarkılardan aldığını söyleyip , “insanların coşkusu ve enerjisi beni daha da güçlendiriyor. Onlarla her hafta göz göze gelip şarkılara nasıl tepkiler verdiklerini görmek beni müzikal anlamda besliyor. Ekran başında anons ettiğim veya konuk aldığım sanatçıların şarkılarının eğlence severler tarafından nasıl tepkiler aldığını yerinde ve canlı olarak görmek benim için güzel bir deneyim oluyor” dedi.

Reklam
oduller-reklam-banner