İşte 2022'ye Damga Vuran Müzik ve Magazin Olayları! -
MüzikMüzik HaberÖzel

İşte 2022’ye Damga Vuran Müzik ve Magazin Olayları!

2023'e sayılı günler kala 2022'ye damga vuran müzik, magazin ve eğlence dünyasına dair haberleri sizler için derledik! O zaman 2022'ye doğru şöyle bir yelken açalım! İşte bu yıla damga vuran bazı olaylar...

2023’e sayılı günler kala 2022’ye damga vuran müzik, magazin ve eğlence dünyasına dair haberleri sizler için derledik! O zaman 2022’ye doğru şöyle bir yelken açalım! İşte bu yıla damga vuran bazı olaylar…

Geççek!

Tarkan’ın 2022 Şubat ayında yayınladığı Geççek şarkısı yılın kuşkusuz en çok konuşulan şarkısı. Şarkının sözlerinin siyasi anlam taşıdığına yönelik yorumlar, sosyal medyada gündem olmuş, günlerce konuşulmuştu. Hatta siyasi parti liderleri ve bakanlar bile şarkıyı paylaşmıştı. Megastar İzmir’de verdiği tarihi konseriyle de günlerce konuşulacaktı!

Gülşen’in Kucak Dansı!

Sahnede giydiği iddialı kıyafetlerle 2022 magazin gündeminde sık sık yer alan Gülşen’in konserinde bir seyircinin kucağına oturması günlerce konuşulmuştu. Ünlü şarkıcının açıklaması ise günlerce konuşulan başka bir konu olmuştu: Sahnede canım sıkılmıştı!

Çeyrek Popçu!

2022’nin aşk bombalarından bir tanesi de hiç kuşkusuz Cem Belevi ve İrem Derici ayrılığı! Tutkulu bir aşk yaşadıklarını anlatan İrem Derici ve Cem Belevi, birkaç ay sonra iddiaya göre aldatma sebebiyle ayrılmıştı. İkili arasında yaşanan tartışmayı İrem Derici’nin ikonlaşan ‘Çeyrek popçu!’ sözüyle hatırlayabilirsiniz!

Langıdı Lan Lan!

Langıdı lan lan! Samsak Döveci türküsü sosyal medyada viral olan türkü, Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan’ın arasını açmış adeta kriz çıkarmıştı!

Seda Sayan Evlendi!

Seda Sayan – Çağlar Ökten evliliği 2022 yılına damga vuran magazin olayları arasında yer alıyor. Çiftin evlilik haberini nisan ayı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Hadise – Mehmet Dinçerler

Hadise – Mehmet Dinçerler evliliği de 2022 yılında magazin gündemine bir hayli meşgul etmişti. Çift, sürpriz evlilikleri kadar Ebru Gündeş ve Reza Zarrab isimlerinin de dahil olduğu ayrılık süreciyle magazin gündemini sarsmıştı.

Lolipop!

2022 yılına damga vuran şarkı Gülşen’in klipteki iddialı ve seksi kostümleri YouTube’un trendler listesinin zirvesini ele geçirmişti.

Melek Mosso Konserinin İptal Edilmesi!

Melek Mosso’nun Isparta Uluslararası Gül Festivali kapsamında düzenlenecek konserinin iptal edilmesi eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Bazı vakıf ve derneklerce ‘Halkın inanç ve gelenekleriyle uyuşmadığı’ gerekçesiyle iptal edilmişti. Etkinlikte sahne alacak Derya Uluğ ve Funda Arar da Melek Mosso’yu destekleyerek sahne almamıştı.

Teoman’ın Seyirciye Kondom Fırlatması

Teoman konserinde seyircilerin sahneye kondom bırakması! İzmir’de sahne alan Teoman, seyircilerin sahneye ruj ve kondom bırakması üzerine ruju alıp dudağına sürmüş, kondomu balon gibi şişirerek seyircilere atmıştı.

Zeynep Bastık ve Tolga Akış’ın boşanması!

3 yıllık evliliklerini sürpriz bir şekilde sonlandırma kararı alan çift, hayranlarını şaşırtmıştı. Tolga Akış’ın ‘Eş olmanın ötesinde bir bağ yaşıyoruz’ sözleri ise haberlere başlık olmuştu!

Kuşkusuz bu yılın manşetlerden düşmeyen ismi Gülşen!

Antalya’da verdiği konser sırasında LGBTİ bayrağı açan şarkıcı, yine dikkatleri üzerine çekmişti. Gülşen daha sonra bir konserinde imam hatiplilere yönelik sözleri sebebiyle tutuklanmıştı.

Mabel Matiz’in Karakol Şarkısı!

Klibinde LGBTİ vurgusu yapılması nedeniyle sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Dayanabilir Misin?

Alaçatı’da sahne alan Yıldız Tilbe’nin sahneye Merve Boluğur’u davet etmesi sonrası Merve Boluğur’un sahne performansı alay konusu olmuştu.

Eminem ve Spotify!

Eminem’in Spotify profiline eklenen Türkçe sözlü Kıvır şarkısı 2022 yılına damga vuran gülünç müzik olayları arasında yer alıyor. Akıllara durgunluk veren olay 52 milyondan fazla takipçisi olan Eminem’in resmi Spotify hesabına eklenen Türkçe şarkıyla cereyan etmişti!

Şampanya!

Demet Akalın’ın sahne aldığı mekanda şampanyayı beğenmeyince garsonun başından aşağı döktüğü görüntüler sosyal medyaya olduğu gibi magazin gündemine de damga vurmuştu.

İsabel Fevzi!

Müzikonair’in menajerliğini yaptığı ve yapımcılığını üstlendiği Fevzi Kaan, Sefo’nun ‘Isabelle’ isimli parçasını farklı bir şekilde yorumlayarak söyledi. Görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşan Fevzi Kaan’ın Reels videosu kısa sürede milyonlarca kişinin ilgisini çekti. Sosyal medyada viral olan Fevzi Kaan halen konuşuluyor!

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)