Ana Sayfa » Müzik » İşte Geçtiğimiz Haftanın En Çok Konuşulan İsmi…

İşte Geçtiğimiz Haftanın En Çok Konuşulan İsmi…

oduller-reklam-banner

Müzik Onair bundan böyle Medya Takip Merkezi tarafından aylık olarak açıklanan ‘En çok konuşulan isimleri’ haftalık olarak okuyucularıyla buluşturmaya devam ediyor.

Medya Takip Merkezi (MTM) müzik dünyasında geçtiğimiz haftanın (24 – 30 Haziran) en çok konuşulan isimlerini açıkladı. MTM’den alınan istatistiklere göre, müzisyenleri ve ses sanatçılarını kapsayan listenin ilk 50 ismi belli oldu.

İşte En Medyatik İsim

İstatistiklere göre Alişan, geçtiğimiz haftanın en medyatik ismi olarak listenin zirvesinde yer aldı. Ünlü şarkıcı Müzik Onair’in da aralarında bulunduğu yazılı, görsel, internet medyası dahil olmak üzere toplam 3 bin 444 haber ile en çok konuşulan isim oldu.

Geçtiğimiz hafta ailesiyle birlikte talihsiz bir trafik kazası atlatan Alişan, ölümden dönmüştü. Alişan’ın trafik kazası medyada geniş yankı buldu. Alişan’ı üniversite sınavında şarkısı soru olarak sorulan Mabel Matiz takip etti.

En medyatik üçüncü isim ise kendisinde yaşça genç bir kadınla yeni bir aşka yelken açan İbrahim Tatlıses takip etti.

Bu veriler, MTM Medya Takip Merkezi’nin 24- 30 Haziran 2020 haftasında 4 bini aşkın gazete, dergi, TV kanalı ve 10 bini aşkın internet medyasında yaptığı haber takibi sonuçlarından derlenmiştir.

İşte geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan ilk 50 ismi;

Tabloyu yakından görmek için üzerine tıklayın

İşte Geçtiğimiz Haftanın En Çok Konuşulan İsmi…

Bir önceki haftanın listesi için tıklayın

Reklam
oduller-reklam-banner