Genel Bilgiler

İşte Kendi Müzik Yapım Şirketinizi Kurmak İçin Yapmanız Gerekenler

Müzik Onair'dan müzik yapım şirketini kurmak isteyenlere yol haritası...

Kendi müzik yapım şirketini kurmak ve sektörde ticari faaliyetlerde bulunmak isteyen girişimciler bu konuda nasıl bir yol izleyeceği ve nereden başlayacağı konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu girişimciler şirketlerinin kuruluş süreci ve gerekli yasal prosedürler konusunda Müzik Onair Company ile iletişime geçebilecektir. Bireysel label şirketini kurmak isteyen müzisyenler ve yapımcı adayları Müzik Onair Company bünyesinde kendi label şirketlerini kurarak ticari faaliyetlerine başlayabilmektedir.

Dağıtım Ağınızı Genişletebilirsiniz

Günümüz müzik sektöründe dev plak şirketlerinden ziyade kendi şirketinden şarkı çıkarmak popüler hale gelmiştir. Ancak bu avantajlı olduğu kadar dezavantajlı da bir durumdur. Hal böyle olunca sektörde prestij ve halihazırda kitle sahibi bir yapım şirketi çatısı altında kendi müzik yapım şirketini kurmak çok daha avantajlıdır.

Şarkılarınızı kendi müzik yapım şirketini kurmak ve dağıtım şirketinizin etiketiyle Youtube ve dijital platformlarda yayımlatmak istiyorsanız, Müzik Onair sizlere dev bir iş birliği de sunuyor.

Dijital Platformlarda Kendi Etiketinizle Yer Alın

Müzisyenlerinizin şarkılarını ve kendi şarkılarınızı kendi markanızla Youtube’da Netd Müzik, Spotify, Apple Music, Fizy, Muud, Deezer, Amazon Music, Tidal gibi dijital platformlarda yayınlatabilirsiniz. Kendi label şirketlerini kuran Müzik Onair’ın sunduğu önemli fırsatı kaçırma ve sen de bu kişi ve kuruluşlar arasında yerini al!

Bize Ulaşın

Şarkınızı Türkiye’nin en büyük müzik kanalı Netd Müzik’te yayınlatmak için Müzik Onair ile muzikonair@gmail.com e-posta ve 0552 685 38 82 Whatsapp Bilgi Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.