Genel Bilgiler

İşte TikTok’a Şarkı Göndermek İçin Yapmanız Gerekenler

Şarkılarınızı dünyanın en çok indirilen uygulamalarından bir tanesi olan TikTok’a şarkı göndermek istiyorsanız, Müzik Onair aracılığıyla kolay bir şekilde hak kaybına uğramadan yapabilirsiniz. Müzik Onair plak şirketi olsun, olmasın her müzisyenin şarkısını TikTok, dijital müzik servisleri ve streaming platformlarına yükleyecektir.

Müzik Onair olarak TikTok’a şarkı göndermek isteyen bağımsız müzisyenlere hak kaybına uğramadan hizmet veriyoruz. Müziğinizi yayınladığınızda şarkılarınızın mümkün mertebe en kısa sürede dinleyici kitlenizle buluşturuyoruz. Müzisyenlere şarkılarını hızla yaymasına yardımcı oluyoruz.

TikTok İle Milyonlara Ulaşın

60’ın üzerinde ülkede müzikseverlerin kullanımına açık olan TikTok’ta global çapta keşfedilme potansiyelinizi artırabilirsiniz. TikTok’a şarkı göndermek sosyal medya aracılığıyla şarkınızı yaymak ve milyonlara ulaştırmak istiyorsanız, Müzik Onair Company bünyesinde verdiğimiz ayrıcalıklı birçok hizmetten de faydalanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Şarkınızı Türkiye’nin en büyük müzik kanalı Netd Müzik’te yayınlatmak için Müzik Onair ile muzikonair@gmail.com e-posta ve 0552 685 38 82 Whatsapp Bilgi Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.