MüzikMüzik Haber

Ivan Aslan Müzik Onair Records İle Anlaştı.

Ax Pişti Te Yar isimli şarkısıyla milyonların gönlüne taht kuran Ivan Aslan yeni şarkısını çok yakında Müzik Onair etiketiyle çıkarmaya hazırlanıyor.

Ivan Aslan Müzik Onair Records ile anlaştı. Ax Pişti Te Yar isimli şarkısıyla milyonların gönlüne taht kuran Ivan Aslan yeni şarkısını çok yakında Müzik Onair etiketiyle çıkarmaya hazırlanıyor.

Ax Pişte Te Yar, Gimme Gimme ile adından sıklıkla söz ettiren Kürtçe müziğin genç yeteneklerinden Ivan Aslan’ın Müzik Onair etiketiyle çıkaracağı yeni şarkısı merakla bekleniyor.

dinlemek için tıklayın

Ivan Aslan’ı bünyesine katan Müzik Onair Records Genel Müdürü Özcan Beylan “Ivan çok yetenekli ve genç bir kardeşimiz. Yaptığı şarkılar büyük kitlelerce benimseniyor. Şimdi üzerinde çalıştığımız ve yakında çıkaracağımız şarkı ile birlikte Ivan’ın hem kariyerine katkı sağlamak hem de bu şarkının dillere dolanmasını hedefliyoruz.” diye konuştu.

Müzik sektöründe kısa zamanda geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Ivan Aslan yeni bir Kürtçe şarkıyla daha müzikseverlerle buluşacak. Her kesimden insana hitap eden hareketli ve kıpır kıpır şarkısıyla Ivan Aslan müziğin evrensel bir dili olduğunu gösterecek.

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.