İYİ Parti'den Mustafa Sandal'a Teklif -
GündemSosyal

İYİ Parti’den Mustafa Sandal’a Teklif

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in şarkıcı Mustafa Sandal'a Beşiktaş Belediye Başkanlığı için teklifte bulunduğu öğrenildi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener’in şarkıcı Mustafa Sandal’a Beşiktaş Belediye Başkanlığı için teklifte bulunduğu öğrenildi.

Mustafa Sandal, geçtiğimiz günlerde Ankara’da İYİ Parti Genel Merkezi’ne giderek Meral Akşener ile bir araya gelmişti. Görüşmede Akşener’in Mustafa Sandal’a İYİ Parti’den Beşiktaş Belediye Başkan Adayı olmasını teklif ettiği öğrenildi. Sandal ise Akşener’den düşünmek için süre istedi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Zeki Üçok, bu iddiayı doğrulayarak “Mustafa bey, genel başkanımızı ziyaret etti. Görüşmede bu konular konuşuldu. Halk tarafından sevilen bir sanatçı ve Beşiktaş’a çok yakışır. Kendisinin Beşiktaş Belediye Başkan adayı olmasını çok isteriz” ifadesini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)