Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

İzmit’teki Eğlence Mekanlarından Boykot Eylemi!

İzmit’te yer alan bazı eğlence mekanları “baskıları ve denetimleri protesto ettiklerini” belirterek boykot kararı aldıklarını duyurdu.

DJ Faruk Koç, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile bölgede boykot kararı alındığını duyurdu:

İlgili Makaleler

“Yapılan baskılar ve denetimleri protesto ediyoruz. Bu akşam sizlere hizmet verememekteyiz. Sesimizin duyulması için desteklerinizi bekliyoruz”

262 Live, Club Address ve Pier 45’lik Bar gibi İzmit’in sevilen mekanlarının da aralarında bulunduğu pek çok mekan Tarım İl  Müdürlüğü, bekçi ve zabıtalar tarafından “gerekçeli belge olmadan denetim yapılmasını” protesto etti. Pek çok mekanın katıldığı boykot eylemi sonucunda dün akşam clublar ve barlar hizmet vermeyi durdurdu.

Müzisyen Doğan Yılmaz ise konuyla ilgili sosyal medya hesabından “Ellerinde gerekçeli belge olmadan yaptığı denetimler tam da müziğin olduğu saate bile isteye denk getirilip huzur kaçırmaya ve işe engel olmaya başlamıştı. Devrim olacaksa hep beraber” şeklinde bir açıklama paylaştı.

izmit eğlence mekanı doğan yılmaz

izmit eğlence mekanı dj faruk koç

izmit eğlence mekanı dj faruk koç

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.