İzzet Yıldızhan, Askere Göndermeden Önce Oğlunu Kendi Traş Etti -
GündemSosyal

İzzet Yıldızhan, Askere Göndermeden Önce Oğlunu Kendi Traş Etti

İzzet Yıldızhan'ın oğlu Mustafa geçtiğimiz günlerde askere gitti. Yıldızhan, oğlunu askere göndermeden önce kendi traş etti. 

İzzet Yıldızhan’ın oğlu Mustafa geçtiğimiz günlerde askere gitti. Yıldızhan, oğlunu askere göndermeden önce kendi traş etti. O anları sosyal medya hesabında paylaşan ünlü şarkıcı, “Allah her babaya bu zamanı yaşatsın. Oğlumu elimle askere teslim edeceğim. Kısa dönem gidiyor ama herkes bu duyguyu yaşasın. Oğlumun askerlik tıraşı…” notunu düştü.

“İnşallah diğer oğullarıma da nasip olsun” diyen Yıldızhan, paylaşımına şu sözleri ekledi: “Hepsinin askerlik tıraşlarını kendi ellerimle yapayım. Büyük bir hatıradır bu oğlum. Ben dünyadan yok olsam bunlara bakarak anıları tazeleyeceksiniz. Güzel anılar bunlar. Allah size de çocuklarınızla aynı şekilde yaşatsın.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)