İzzet Yıldızhan Tayt Tartışmasına Katıldı: Nükhet Duru Geriden Geliyor! -
GündemSosyalVitrin

İzzet Yıldızhan Tayt Tartışmasına Katıldı: Nükhet Duru Geriden Geliyor!

İzzet Yıldızhan, 'Tayt olayına bir dur deyin!' sözleriyle magazin gündemine damga vuran Nükhet Duru'ya yanıt verdi.

Geçtiğimiz hafta bir giyim firmasının Sonbahar Kış 22-23 koleksiyonunun defilesine katılan ünlü şarkıcı Nükhet Duru, kadınların tayt giymesinden rahatsız olduğunu söylemişti. ‘Tayt olayına bir dur deyin artık! Tunikle giyilirse tamam ama öbür türlü hoş görüntü değil. Sevmiyorum” sözleriyle dikkat çeken Nükhet Duru’ya İzzet Yıldızhan’dan yanıt geldi.

Yıldızhan, ”Nükhet Duru geriden geliyor. Ben bu sözleri aylar önce söyledim. İlk önce eleştirseler de sonra haklı bularak özür diledir” dedi.

‘Benden Özür Dilediler’

İzzet Yıldızhan, “Nükhet haklı ama biraz geriden geliyor sanırım. Ben bu sözleri aylar önce söyledim. İlk önce insanlar beni eleştirse de daha sonra haklı bularak özür de dilediler. Ben de, Nükhet de düşüncelerimizi söyledik ve burasının Türkiye olduğunu belirttik.”

İzzet Yıldızhan geçtiğimiz aylarda bazı ünlü şarkıcıların sahne kıyafetlerini eleştirmesiyle günlerce konuşulmuştu.

İlgili Haber: İzzet Yıldızhan: Külotla Sahne Olmamalı!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)