Jahrein'den Ezhel Çıkışı: Bu Hümanist Arkadaşı Gören Var Mı? -
GündemSosyalVitrin

Jahrein’den Ezhel Çıkışı: Bu Hümanist Arkadaşı Gören Var Mı?

Jahrein, deprem felaketi sonrası Twitter'da yayınladığı 'geçmiş olsun içerikli' paylaşımın ardından herhangi bir paylaşım yapmayan, yardım kampanyalarına katıldığını göremediğimiz Ezhel çıkışıyla dikkat çekti.

Jahrein, deprem felaketi sonrası Twitter’da yayınladığı ‘geçmiş olsun içerikli’ paylaşımın ardından herhangi bir paylaşım yapmayan, yardım kampanyalarına katıldığını göremediğimiz Ezhel çıkışıyla dikkat çekti.

Geçtiğimiz haftalarda “Kürdistan’ın başkenti Ankara’dır” diyerek tepki çeken sözlere imza atan şarkıcı Ezhel, on binlerce insanın yaşamını yitirdiği deprem felaketi sonrası hiçbir yardım kampanyasına katkıda bulunmadı.

Hümanist olduğunu söyleyen Ezhel’in deprem gününden sonra yayınladığı Tweet’ten sonra herhangi bir açık yardım yapmaması ve Twitter üzerinden başka açıklama yapmaması dikkatleri çekti. Ezhel’in son Tweet’i deprem günü olan 6 Şubat’tan.

Sosyal medyada sık sık sohbet odalarına katılan, Twitter’da paylaşımlarda bulunan Ezhel, ülkemizi ve dünyayı derinden sarsan deprem felaketine duyarsız kaldı. Jahrein de Ezhel ile ilgili bir paylaşım yaptı. Jahrein’in paylaşımında ”Bu hümanist arkadaşı gören var mı?” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)