MüzikMüzik Haber

Junior Eurovision 2022’ye Dair Detaylar Belli Oldu

Avrupa Yayın Birliği tarafından düzenlenen uluslararası şarkı yarışması Junior Eurovision 2022'ye dair detaylar belli oldu.

2003 yılından beri her yıl Avrupa Yayın Birliği tarafından düzenlenen uluslararası şarkı yarışması Junior Eurovision 2022’ye dair detaylar belli oldu. Yarışmaya 16 ülkenin katılacağı açıklanırken; Almanya, Azerbaycan ve Bulgaristan yarışmadan çekildi.

Yarışmaya katılan ülkeler arasında; Arnavutluk, Fransa, Gürcistan, İrlanda, İtalya , Kazakistan, Malta, Hollanda ), Kuzey Makedonya), Polonya, Portekiz,  Sırbistan, İspanya, Birleşik Krallık ve Ukrayna ve sahibi Ermenistan yer alıyor. Öte yandan 2022 Junior Eurovision’un logo ve sloganı da yayınlandı. Bu yıl slogan ‘Spin The Magic’ yani  ‘Sihri Döndür’ oldu. Logo ise topaçtan ilham alınarak tasarlandı.

Etkinlik, 11 Aralık Pazar günü Ermenistan başkentindeki Karen Demirchyan Spor ve Konser Kompleksi’nde gerçekleştirilecek.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.