Müzikonair Kadir Doğulu’dan İhanet İddialarına Yanıt Geldi: Benimle Konuşmak İsteyen Herkesle Sohbet Ederim | Müzikonair
GündemSosyal

Kadir Doğulu’dan İhanet İddialarına Yanıt Geldi: Benimle Konuşmak İsteyen Herkesle Sohbet Ederim

Kadir Doğulu'nun geçtiğimiz gün Alaçatı'da bir mekanda bir kadınla sarmaş dolaş dans ederken görüntüleri çıkmıştı. Bu görüntüler magazin gündemine bomba gibi düşerken ünlü oyuncu da sessizliğini bozdu. 

Kadir Doğulu’nun geçtiğimiz gün Alaçatı’da bir mekanda bir kadınla sarmaş dolaş dans ederken görüntüleri çıkmıştı. Bu görüntüler magazin gündemine bomba gibi düşerken ünlü oyuncunun dans ettiği kişi ile imam nikahlı olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Birsen Altuntaş’ın yaptığı habere göre Kadir Doğulu, sosyal medyada tartışma konusu açan olay hakkında sessizliğini bozdu. Eşi Neslihan Atagül’den ise hala bir açıklama gelmemesi soru işaretlerine yol açtı.

Doğulu, ihanet iddiaları için şu ifadelerle yanıt verdi: “Görüntüleri yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen ama yakınlaşamayınca da bu şekilde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim. Benim Neslihan’dan başka imam nikahlı eşim yok”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu