GündemSosyal

Kahraman Tuvana! Köpeği Yogi’nin Hayatını Kurtardı

Bir süredir ünlü iş insanı İzzet Antebi ile aşk yaşayan oyuncu Tuvana Türkay'ın kısa bir süre önce sahiplendiği köpeği Yogi talihsiz bir kaza sonucu denize düştü. Ünlü oyuncu köpeğini kurtarmak için serin sulara atladı.

Bir süredir ünlü iş insanı İzzet Antebi ile aşk yaşayan oyuncu Tuvana Türkay’ın kısa bir süre önce sahiplendiği köpeği Yogi talihsiz bir kaza sonucu denize düştü. Ünlü oyuncu köpeğini kurtarmak için serin sulara atladı.

Yaklaşık bir haftadır soğuk algınlığı nedeniyle istirahat eden oyuncu, yaşadığı korku dolu anları  HT KULÜP Yazı İşleri Müdürü Reşit Özet’e anlattı:

Yoginin oynaması için balkon kapısını açmıştım. Ben de televizyon izliyordum. İki dakika geçmedi sesi kesildi. Bir an panik oldum. Yavru köpek olduğu için yokluğu hemen hissediliyor. Denize açılan kapıya bir baktım yarım aralanmış. Kapalı olan kapının yarım aralandığını görünce dışarı fırladım. Denize bakınca onu ileri doğru yüzerken gördüm. Merdiven olmadığı için ev ayakkabılarımı çıkarıp direkt denize atladım. Elbiselerle denize atladığım için akıntıda biraz zorlandım. Denizin ortasından aldım ama merdiven olmadığı için karaya çıkamadım. Komşuların hiçbiri duymadı. Akıntıda fazla olduğu için olduğumuz yerde duramadık. En sonunda en yakın merdiven neredeyse oraya doğru yogiyi itmeye başladım. Bu şekilde merdivene ulaşarak kimin evi olmadığını bilmeyerek merdivene çıktım. 10 dakika çıktığım evin bahçesinde ağladım. Birini görüp bağırdım yardım istedim. Görmeseydim herhalde boğulurdu ben de vicdan azabından ölürdüm.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.