Müzikonair Kalben’den Roman ve Albüm: Eski Dünyanın Yangını | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Kalben’den Roman ve Albüm: Eski Dünyanın Yangını

Şarkıcı ve söz yazarı Kalben, ''Eski Dünyanın Yangını'' ismini taşıyan romanını ve albümünü sevenleriyle buluşturdu.

Hazırlığına 2009’da başladığı romanını 2019 yılından bu yana yazdığını söyleyen Kalben, “Beslenme sürem o kadar uzun oldu ki bu ilk roman için. Zamanımın olması da çok keyifli açıkçası. Buradan yazarak ekmeğini kazanan herkese de özellikle sevgi ve saygımı göndermek istiyorum. Çünkü çok özel bir meslek” dedi. Sanatçı, şarkıların düzenlemesinde kıymetli müzisyenlerin yer aldığını belirterek, “Bu albüm benim için hafifleme, özgürleşme ve buluşma albümü. Bence söz yazımı ve vokal olarak da en özgür olduğum albüm” açıklamasını yaptı.

Kalben şöyle devam etti;

”Albümde 13 şarkı var söz ve müziği bana ait olan 8 tane prodüktörüz toplamda. Düzenlemelerinde de çok kıymetli müzisyenler var. 2 yıldır bu albüm üzerinde çalışıyoruz. Müzisyenlerin ve sahne emekçilerinin değersizleştiği ve sektördeki yaşamın tamamen durduğu o 2 yılda hayata bağlanmak için bu albümü yaptık”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)