MüzikMüzik HaberÖzel

Kararsız Kalan Elif Kaya MüzikOnair Okurlarından Yardım İstedi

MüzikOnair’a konuk olan ünlü isim Elif Kaya ile Dejavu albümünü ve albümün çıkış şarkısı Mavi Mavi’yi konuştuk.

“Mavi Mavi” isimli şarkının coverını kendine has güzel sesi ile yayınlayan ünlü şarkıcı, ilk başlarda insanların bu kadar çok bilinen şarkıların farklı bir yorum ile sunulmasına verecekleri tepkiden korktuğunu; ancak tam tersine beğenenlerin, destekleyenlerin daha çok olduğuna değindi.

Orhan Gencebay’ın Kabahat Seni Sevende şarkısından bir dörtlük seslendiren güzel şarkıcı, Youtube’da akustik videolar çekmeye başladığını açıklayarak bu şarkıyı Youtube kanalında coverlayabileceğini açıklayarak hayatındaki en büyük aşkın müzik olduğunu ifade ederek doğa konusunda gerçekleşen üzücü olaylara da değindi ve her türlü haksızlıklara karşı sessiz kalınmaması gerektiğini vurguladı.

Son olarak ise Pamuk Pars’ın gerçekleştirdiği röportajda ünlü şarkıcı 2. klibini “Karabiberim”e mi, “Selam Ver”e mi çekeceği konusunda kararsız kaldığını dile getirerek, karar sürecinde MüzikOnair okurlarının bu konuda yardımcı olmasını istedi.

İşte O Video:

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.