Kardeş Acısıyla Sarsılan Serdar Ortaç İnzivaya Çekildi -
GündemSosyal

Kardeş Acısıyla Sarsılan Serdar Ortaç İnzivaya Çekildi

Uzun yıllardır MS hastalığı ile mücadele eden Serdar Ortaç, son olarak kardeşi Okan Ortaç'ın vefatıyla yıkılmıştı. Ünlü şarkıcı acı kaybının ardından hayatını tamamen değiştirdi.

Uzun yıllardır MS hastalığı ile mücadele eden Serdar Ortaç, son olarak kardeşi Okan Ortaç’ın vefatıyla yıkılmıştı. Ünlü şarkıcı acı kaybının ardından hayatını tamamen değiştirdi. Sosyal medya hesabından sık sık gençlere tavsiyeler veren Serdar Ortaç, ”Hayat kısa artık hiçbir şeyi kafama takmıyorum’  sözlerini kullanıyor. Ünlü şarkıcı, yeni yaşam felsefesini herkese aktarıyor.

Kardeşini kaybettikten sonra eve kapanan Ortaç, vaktini evde geçiriyor, bazen de kısa videolar çekip sevenlerine yeni hayat mottosunu anlatıyor, gençlere tavsiyelerde bulunuyor..

Ortaç videolarında sevenlerine “Kimseyi üzmeyin, büyük hırslara kapılmayın, sizi sevenlere sıkı sıkı sarılın. Para, şöhret gelir geçer, baki kalan dostluklardır. Hayat kısa, hiçbir şeyi kafanıza takmayın!” diyor. .Sanatçı, gençlere ise “Eski bir kumarbaz olarak söylüyorum asla bu illete bulaşmayın!” şeklinde öğütler veriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)