Müzikonair Karnaval Medya Grubu’nda Üst Düzey Atama | Müzikonair
RadyoUlusal

Karnaval Medya Grubu’nda Üst Düzey Atama

Karnaval Medya Grubu bünyesinde Şubat 2011'den bu yana görev yapmakta olan grup COO'su Burak Can, 26 Mayıs 2021 itibari ile Karnaval Medya Grubu'na CEO olarak atandı.

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde tamamlamasının ardından Bilgi Üniversitesi’nden MBA derecesini alan Burak Can, Karnaval Medya Grubu’nda COO pozisyonunda görev alıyordu. Grup bünyesinde 2011 yılından bugüne farklı görevler üstlenmiş olan Burak Can, CEO pozisyonuna atandı.

Yirmi yılı aşkın süredir, medya sektöründe Radyo ODTÜ, TRT, Doğuş Yayın Grubu gibi farklı kurumlarda yayıncılık ve yöneticilik yapmış olan Burak Can; dijital teknoloji odaklı, yenilikçi bakış açısı ile Karnaval Medya Grubu’nun stratejik dönüşüm yolculuğuna liderlik edecek.

Genç, donanımlı ve çevik bir ekibe dayalı organizasyon yapısı ile geleneksel yayıncılığı dijital çağın trendleri ile buluşturmaya devam eden Karnaval Medya Grubu, kendi alanında en çok öne çıkan içerik üreticileri için bir cazibe merkezi haline gelirken; Türkiye’nin önemli markaları ile kurulacak iş birlikleri ile sesli ve görsel mecrada katma değerli projeler üretme hedefinde ilerliyor. Bu amaçla grup, tüm iş ortaklarının fayda sağlayacağı yeni iş modelleri geliştirerek standartların dışına çıkan bir yaklaşımla sınırları kaldırmayı planlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu