Karsu: Ailemden 10 Kişiyi Kaybettim -
MüzikMüzik HaberVitrin

Karsu: Ailemden 10 Kişiyi Kaybettim

Şarkıcı Karsu Dönmez, NTV'de Mesut Yar'ın programına bağlandı ve depremde ailesinden 10 kişinin kaybettiğini gözyaşları içinde anlattı.

Şarkıcı Karsu Dönmez, NTV’de Mesut Yar’ın programına bağlandı ve depremde ailesinden 10 kişinin kaybettiğini gözyaşları içinde anlattı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremin ardından Hatay’da aile üyelerine ulaşamadığına yönelik paylaşımda bulunmuştu.

Ünlü şarkıcı önceki gün Mesut Yar’ın programına bağlandı.

Karsu, “Aliye Halamı, çocuklarını ve torunlarını, kuzenim Tuna ablamı, eşini ve oğlunu, kuzenim Aytül ablam eşini ve 3 kızını, Meral Teyzemi kaybettik… 89 yaşındaki nenemi ve amcamı kurtarabildiler. Anlatmama gerek yok, bütün Türkiye bunları yaşıyor. Karsu köyünden halam aradı, para ve tuvalet lazım olduğunu söyledi. ‘Ne olur bizi unutma unutma unutma’ dedi. Unutulmayacak benim ödevim o” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)