MüzikMüzik HaberVitrin

Karsu, Geçirdiği Zor Dönemi Anlattı: Çoğu Şeyimi Kaybetmiştim

Karsu, Sabah gazetesinden Hazal Eker’in YouTube programına konuk olarak; Bülent Ersoy’a olan hayranlığ, hayatında geçirdiği en zor dönem ve özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

İlk Kez ‘Sonunda’ Şarkısıyla Kendim İçin Bir Şeyler Yazdım

Karsu, konser öncesi verdiği röportajda Türkiye’de olmanın hislerini anlattı: “Özlem çok olmuyor. Çünkü hep burdayım. Ama inanılmaz güzel geçiyor. Seyircileri çok özlemiştim” Kendisi için en özel bestesinden bahseden şarkıcı, “Sonunda şarkım benim çok özel. Çünkü ilk kez kendimle alakalı bir şeyler yazdım. Daha önce hep başkaları hakkında yazıyordum. Ama kendim bir şeyler yaşayınca onları yazmak, söylemek bambaşka oldu” cümlelerini kurdu.

Çoğu Şeyimi Kaybetmiştim

Karsu, yaşadığı zor günlerden bahsederek “Bir Harbiye konseri öncesinde hastaneye alınmıştım. Ailemde çok hasta vardı. Çoğu şeyimi kaybetmiştim. Hollanda’ya gelince her şeyi halledeceksin demiştim. Ailemizden biri tekrar hasta olmuştu. Bütün yaptığım binalar, sevdiğim şeyler yıkılmıştı. Eskiden her şeyin en iyi gitmesini isterdim. Bir salon dolsun tabii ki istiyorum. Ama artık küçük şeyler mutluluk veriyor” dedi.

Bülent Ersoy’a hayranlığı ile bilinen sanatçı, “Umarım bir gün düet yaparız. Kendisinden makam dersi almak isterim” şeklinde konuştu.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu