GündemSosyal

Kayahan’ın Kızı Beste Açar’dan Şaşırtan Sözler: Bu Kız Aklını Kaçırmış Diyenler Olabilir… Uzaylılardan Mesaj Aldım!

Merhum şarkıcı Kayahan’ın kendisi gibi müzisyen olan kızı Beste Açar, uzaylılardan mesaj aldığını söyledi. Usta sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar, bir YouTube söyleşisindeki ifadeleriyle şoke etti. Açar, 2015 yılında kaybettiği babasıyla ‘bilince erişim’ yöntemiyle iletişime geçtiğini iddia etti. Açar, Atatürk, Mevlânâ ve Hz. Meryem ile de iletişimde olduğunu söyledi.

Atatürk, Hz. Meryem ve Mevlânâ’dan ne tür mesajlar aldığı sorulan Açar, “Aslında öyle bir konuşma yok. Onların enerji alanı zaten sizi şifalandırıyor” dedi. Açar, “Bu kız aklını kaçırmış diyenler olabilir. Bu iletişim babamı direkt olarak karşımda görmek değildi, onun enerjisini algılamaktı. Titreşimsel olarak bir şeyleri algılarsın ve cümleleri sen kendin tanımlarsın. Bana gelen enerji, bunun böyle olmasının, onun açısından doğru olmadığı yönündeydi. Herkes anlayacağı kadar anlıyor. Ben her şeyin mümkün olduğunu biliyorum” dedi. ‘

Babası gibi müzisyen olan Açar, uzaylılardan mesajlar aldığını da dile getirirken “Çok şey söylediler. Size şunu söyleyebilirim, dünyayı çok büyük kıtlık bekliyor. Suyla ilgili çok ciddi problemler yaşayacak bütün dünya. Enerji üretimiyle de ilgili. Isınma, enerji, gıda ve su yüzünden komşu komşuyu vuracak. Çok ciddi problemler olacak” ifadelerine yer verdi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.