Müzikonair Kenan Doğulu’yu Duygulandıran Konuşma! Beren Saat’in Sözleri Sonrası Gözyaşlarını Tutamadı | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Kenan Doğulu’yu Duygulandıran Konuşma! Beren Saat’in Sözleri Sonrası Gözyaşlarını Tutamadı

GQ Türkiye'nin düzenlediği “Men Of The Year” etkinliğinde ödül alan Kenan Doğulu, eşi Beren Saat'in yaptığı konuşmayla gözyaşlarına hakim olamadı.

GQ Türkiye’nin her yıl düzenlenen “Men Of The Year” etkinliği, “Co-Existence / Birlikte Var Olmak” temasıyla 10’uncu yıldönümünü “birlikte var olduğu” birbirinden değerli isimlerle kutladı. Ödül alan bir isim de Kenan Doğulu oldu. ‘İkon Ödülü’nün sahibi olan Kenan Doğulu, ödülü eşi Beren Saat’in elinden aldı. Beren Saat eşine ödül verirken yaptığı konuşmayla Kenan Doğulu’yu duygulandırdı.

‘İkon Olmak Kenan’ın Ruhu İle İlgili…’

Kariyerinde otuzuncu yılını kutlayan eşi Kenan Doğulu, ödülünü eşinden almak için sahneye çıktı. Saat eşine ödülünü verdikten sonra yaptığı konuşmada “Şöyle bir şey düşünüyorum; galiba ikon olmak birazcık Kenan’ın ruhu ile ilgili bir şey… Müzikte de yarattıkları besteleri, yarattığı ikonlaşan soundu, sesi, ondan sonra gelenlere yol açan bir sürü fikri her şeyi biliyorsunuz zaten ama ben bugün şunu hissediyorum; çocukken aldığımız müzik dergilerinden çıkan o güneş kolyeyi göğsümde taşıyarak belki bugünün manifestosunu çocukluğumda da yapmıştım. Bizi bir araya getiren o sonsuz olasılıklara teşekkür ederim ve yaş aldıkça seksileşen yılın ikonuna bu ödülü verdiğim için çok mutluyum”

Eşinin duygusal konuşması karşısında gözyaşlarını tutamayan ünlü şarkıcı  “Seni seviyorum” diyerek karşılık verdi. Saat de eşini dudağından öperek kutladı. İkilinin törendeki romantik halleri kısa sürede sosyal medyada da gündem oldu.

İşte ödül alan isimler;

 Yılın Komedi Oyuncusu – Çağlar Çorumlu

Yılın Göz Alıcı Başarısı – Amadeus

Yılın Moda Tasarımcısı – Serhat Işık

Yılın Sporcusu – Merve Tuncel

Yılın Kadını – Merve Dizdar

Samsung Galaxy Yılın Stil Sahibi Erkeği – Emirhan Paralı

Samsung Galaxy Yılın Ekran Yüzü – Berk Oktay

Yılın Ekibi – Madrigal

Yılın Şefi – Zeynep Pınar Taşdemir

Yılın Hype’ı – Sefo

Yılın Oyuncusu – Uraz Kaygılaroğlu

10. Yıla Özel Eşitlik Ödülü – Giovanni Guidetti

10. Yıla Özel İkon Ödülü – Kenan Doğulu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu