Albüm & SingleMüzikVideo

Kerem Berberoğlu’nun İkinci Teklisi ‘Dön Gel’ Yayında

Kerem Berberoğlu, ikinci teklisi ‘Dön Gel’ DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda...

Kerem Berberoğlu, ikinci teklisi ‘Dön Gel’ DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda…

Söz ve müziği Emre Aksu’ya, düzenlemesi Erdinç Şenyaylar’a ait şarkıda, klasik, elektro gitarları Erdinç Şenyaylar, Kemanları Reşat Şenyaylar Yaylı Grubu çaldı. Klip Omid Saghafi yönetmenliğinde çekildi. Klip,  3 günde 384.000 izlenme oranına ulaştı. İlk haftada çalma listelerine girmeyi başardı.

video klibi izlemek için tıklayın

Kerem Berberoğlu Kimdir?

1993’de İstanbul’da doğdu. Küçük yaşlarında, annesi müziğe ve sahneye ilgisini fark ederek Akm’de bir opera temsiline götürdü. Sahne, ışıklar, gösterişli kıyafetler, tiyatral şarkılar O’nu büyüledi. O da büyüyünce sahnede olacaktı. Ve kararlıydı.

14 yaşında gitar ve türevlerini çalmaya başladı. (Akustik, klasik, bas, elektronik gitar) İlk müzik grubunu kurarak  15 yaşında sahne aldı. Bahçeşehir Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunu olan Kerem Berberoğlu, okul dönemi boyunca Taksim’de bir  çok barda sahne aldı. Aynı anda, aktif olarak birçok farklı grupla çalıştı.  (Fingerbang, Giorgio, Zibidi …) Ancak yıllar içinde, istediği hayaline geciktiğini fark ederek, solo kariyeri için planlamalar yapmaya başladı.

Okulda , Celal Eldeniz hocadan seçmeli dersler almasının ötesinde, bölüm derslerinin araştırmalarının yarısından fazlasını müzik üzerine yaptı. Müzik tarihini, teorisini, toplumların ve bireylerin müziği algılayış biçimleri farklılıkları, Türkiye müzik endüstrisi vb… konular üzerine kendini geliştirdi ve geliştirmeye devam ediyor.

2019’da İlk teklisi “Ona” DMC etiketiyle yayımlandı. Söz ve müzik Emre Aksu, düzenleme  Erdinç Şenyaylar’a ait.

Şimdi, ikinci teklisi ‘Dön Gel’ DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yer aldı. Söz ve müziği Emre Aksu’ya, düzenlemesi Erdinç Şenyaylar’a ait şarkıda, klasik, elektro gitarları Erdinç Şenyaylar, Kemanlar da Reşat Şenyaylar Yaylı Grubu çaldı . Klip Omid Saghafi yönetmenliğinde çekildi.

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.