EtkinliklerSahne Sanatları

Kerem Kabadayı İle Mor ve Ötesi Tarihine Yolculuk

Mor ve Ötesi grubunun bateristi Kerem Kabadayı, 13 Aralık’ta (bugün) İstanbul’da Davul Kayıt Atölyesi’nde dinleyicilerle bir araya gelecek. Atölye, Beyoğlu’nda bulunan Babajim İstanbul Stüdyosu’nda yapılacak. İstanbul Agop Cymbals ve Babajim İstanbul’un sunduğu atölyeye katılım ücretsiz ve e-mail yoluyla kayıt olmak mümkün.
Kerem Kabadayı haberi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu;
“Bir kamyon dolusu zil ve davulla Babajim’in en büyük kayıt odasına kurulup ilk mor ve ötesi albüm kayıtlarına başladığımız 1995’ten bugüne başım(ız)dan geçenlerden yola çıkarak ekipman seçimi, planlama ve hazırlık aşamalarıyla birlikte kayıt için davul çalmak üzerine konuşup denemeler yapacağız”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

13 Aralık cuma akşamı saat 18.30’da @istanbulagop ve @babajimistanbul ‘un sunduğu Davul Kayıt Atölyesine davetlisiniz! ⁣😎 Katılmak için info@istanbulcymbals.com adresine bir email yazarak kayıt olmanız yeterli. ⁣ Planımız çok basit: Bir kamyon dolusu zil ve davulla Babajim’in en büyük kayıt odasına kurulup ilk @mvoofficial albüm kayıtlarına başladığımız 1995’ten bugüne başım(ız)dan geçenlerden yola çıkarak ekipman seçimi, planlama ve hazırlık aşamalarıyla birlikte kayıt için davul çalmak üzerine konuşup denemeler yapacağız.⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ #istanbulagop #babajimistanbul #recording #workshop #atölye⁣

Kerem Kabadayı (@kabadayi.kerem)’in paylaştığı bir gönderi ()

Atölyeye kayıt olmak için tıklayınız
Ebru Apalak | Müzik Onair
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.