Araç çubuğuna atla
GündemÖzelSosyal

Kerimcan Durmaz Ağustos Ayında Servetine Servet Katacak!..

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan ardından dj kabinlerinde boy gösteren Kerimcan Durmaz’ı geçtiğimiz kış sezonunda İşte Benim Stilim’de jüri üyesi olarak izlemiştik.

Sadece gala geceleri jüride yer alan Durmaz, Nur yerlitaş’ın program bitmeden jüri üyeliğinden ayrılması sonucu koltuğu devralmış ve her bölümde yarışmacıları puanlamıştı.

Yaz sezonuyla beraber tekrar farklı tatil mekanlarında tatilcileri hemen her gün şovları ve çaldığı şarkılarla eğlendiren Kerimcan Durmaz sadece ağustosta çıktığı sahnelerden tam 460 bin TL alacak.

31 günlük Ağustos ayında 48 kez sahne alacak olan fenomen bayramdan sonra 15 gün yurt dışında tatil yapacak. Kerimcan Durmaz’ın tatile nereye gideceğini ise kimse bilmiyor.

Yazın sona erdiği günlerde sahnelerden ekrana transfer olacak olan Kerimcan Durmaz, alınan bilgiye göre İşte Benim Stilim’de jüri olarak görev almaya devam edecek olan sosyal medya fenomeni, Eylül yada Ekim ayında yayına girmesi planlanan moda yarışmasında yarışmacıları puanlamak için hazır olacak.

Ağustos takvimini soruyordunuz, buyurun efendim?

Kerimcan Durmaz (@kerimcandurmaz)’in paylaştığı bir gönderi ()

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.