Khontkar'dan Kadıköy'deki Olaylı Konserine Dair Açıklama -
MüzikMüzik Haber

Khontkar’dan Kadıköy’deki Olaylı Konserine Dair Açıklama

Geçtiğimiz gün Kadıköy'de konser veren Khontkar, Sansar Salvo'nun kapıda olduğunu öğrendiği için konser alanından polis koruması eşliğinde çıkmıştı. Neler olduğunu sosyal medyasından anlattı.

Geçtiğimiz gün, Kadıköy’de düzenlenen Khontkar konserinde, Khontkar, Sansar Salvoyu teke tek kavgaya çağırmıştı. Sansar Salvo menajeri ve yakın dostu Taner Kartal ile mekanın önüne gitti mekan önünde bekledi.

Daha sonra Khontkar mekanın arka kapısından çağrılan 3 polis ekibi arabası ile bekçilerin güvenlik önlemleri alması ve mekan korumaları eşliğinde mekandan 1 saat sonra aracına bindirilerek Kadıköy’ü terk etti.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/khontkar-kadikoy-konserinde-olay/

Daha sonra sosyal medyasından yaptığı paylaşımlarla duruma ilişkin videolar atan Khontkar’dan yeni bir açıklama daha geldi.

Khotkar bir video paylaşarak; “Bunu çektiğim sırada ilk defa kapıda ve kalabalık olduğu söylentisi geldi. -söylenti kameralardan bakılıp edinilen bi bilgi- ben de sohbet ediyodum. telefonumu istedim. Direkt aradım. O sırada bizden bi kaç kişi de dışarı çıktı. Kimse olmadığını söyledi. Onlar onu söylerken ikinci videodaki sms i aldım. Videoları full koymadım çünkü gerek yok. Bana 3 kişi geldik diyodu. Ben de gel görüşelim dedim. Asil yanımda bize güvenmiyosan tanıdığın biri var dedim. Asille konuştu telefonda. Ben gidelim yanına dedim. Asil çok uzak kanka bahsettiği yer o gelsin dedi. Semti bilmediğim için onu dinledim. Sansi de “yanımda kadın var vs” dedi. Sonra da görüşemedik. Ben zaten görüşmeye çalışan tarafım. Milleti doldurmaya çalışan da değilim. Her attığım adımda haklıyım. Geçenlerde uçak biletini alayım yanıma gel dedim. Gelmedi. Ona laf yok. Ringe çıkalım dedim gelmedi ona laf yok. Beni uyuşturucudan vurmaya çalıştı yediniz. Kendinin müptezel olduğunu bana mail attı. Onu paylaştım. Biz yanına geldik yanımıza gel dedik. Kendi semtinde yanımıza çağırdık. Çok komik. Kendiniz de sansar gibi olmuşsunuz. Bi çeki düzen verin. Nette gördüğünüz en ufak şeye inanmak da sizin tercihiniz. Y… kadar yolu var herkesi öpüyom.” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)