RadyoYerel

Kilis Sultan Radyo Yayıncısı DJ Barbaros Kaptan Depremzede Sanatçıya Destek Oldu

Kilis"in yerel tek radyosu olan Kilis Sultan Radyo yayıncısı DJ Barbaros Kaptan (İbrahim Bay) Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremin en çok vurduğu bölgelerden Kırıkhan'a gitti.

Kilis”in yerel tek radyosu olan Kilis Sultan Radyo yayıncısı DJ Barbaros Kaptan (İbrahim Bay) Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremin en çok vurduğu bölgelerden Kırıkhan’a gitti. İbrahim Bay, Kırıkhan’da bölgenin en güçlü seslerinden Abdurrahman Karaca’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan DJ Barbaros Kaptan, “Ülke olarak büyük bir deprem yaşadık bir yandan depremin yaralarını sararken, bir yanda en çok etkilenen yöresel sanatçı dostlarımıza ulaşmaya bir nebze de olsa karınca kararınca destek vermeye çalışıyorum. Buradan sizlerin aracılığıyla depremden etkilenen solist ve vatandaşlarımıza gücümüzün yettiği kadar yardımcı olmak istiyoruz. Bu günleri el birliğiyle atlatacağız” dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan yöresel sanatçı Abdurrahman Karaca ise “Kilis’ten gelerek bizleri yalnız bırakmayan DJBARBAROSKAPTAN ve Kilis Sultan Radyo ailesine teşekkür ediyorum. Allah’ın izni ile bu günler de geçecek .Eski günlerdeki gibi mutlu olacağız” ifadelerine yer verdi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.