MüzikMüzik Haber

Killa Hakan’dan Kodes’in İddialarına Cevap

Killa Hakan, Kodes'in kendisi hakkında Massaka üzerinden öne sürdüğü iddialara yanıt verdi.

Dün Türkçe Rap dünyası epey karışmıştı. Massaka ve Kodes arasındaki telif krizi, daha sonra iki Rapçinin birbiri hakkında ortaya attığı pedofili ve seks videosu iddiasına dönüşmüştü. Kodes, Massaka’nın yakın dostu Killa Hakan ile küs olduğu dönemde Killa’nın çıplak fotoğraflarını gösterip güldüğünü öne sürmüştü. Massaka Kodes’ten kanıt istemiş ancak Kodes ise “Benden yazdığım şeylerin videosunu isteyen gerizekalılar… Siz aptal mısınız ben ortamdaki şeyleri videoya mı çekeyim? Ben o kadar kahpe miyim? Bunu kahpeler yapar.” diye konuşmuştu.

İlgili Haber: Kodes’ten Killa Hakan Hakkında Şok İddia! Meğer En Yakın Arkadaşı Boe B…

Ardından Kodes, Killa Hakan hakkında şok bir iddia ortaya attı. Killa Hakan’ın hayatında önemli bir yer tutan, müzikle tanışmasını sağlayan rahmetli arkadaşı Boe B’nin geride bir mektup bıraktığını ve mektubun Massaka’da bulunduğunu söyledi. Kodes “Massaka diyor ki, ‘Ben bu mektubu yayımlarsam Killa Hakan Rap’i bırakır’. Sürekli senin Boe B üzerinden reklam kastığını ama durumun hiç öyle olmadığını, Boe B’nin senden nefret ettiğini ve bu konuyla alakalı mektubun Massaka’da olduğunu söylüyor ve yayımlarsak Killa Hakan da Rap’i bırakır diyor abi, bunu da bil.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Babasını yakın dönemde kaybeden ve sosyal medyada eskisi kadar aktif olmayan Killa Hakan ise tüm bunların ardından sessizliğini bozdu. Killa Hakan  “Saygıya saygı, sevgiye sevgi… 🌹” notunu düştüğü bir video paylaştı ve şunları söyledi:

“Babamın kırkının çıkmasına tam 7 gün kaldı. Karanlık günlerden geçtim ama artık tünelin sonu aydınlığa geliyor. Hep babamın sözleri geliyor aklıma. Onun sözü değil ama ilk ondan duydum. Her s**im hıyar diyene eline tuz alıp koşma hemen. Yani hemen heyecan yapma, parlama, sakin ol, sabırlı ol. Hep bunlar aklımdan geçiyor. 7 gün kaldı nöbetimin bitmesine. Geleceğim Allah’ın izniyle, hayata geri döneceğim. Gerisi Allah kerim”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/MmLbE
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.