MüzikMüzik Haber

‘Kim Dinliyor Bunları?’ Demişti… Köfn’den Seren Serengil’e Yanıt!

Seren Serengil, son zamanların en popüler şarkısı olan 'Bi' Tek Ben Anlarım'ı seslendiren Köfn grubu hakkında şaşırtan açıklamalar yaptı. Köfn'den cevap gecikmedi.

Seren Serengil, son zamanların en popüler şarkısı olan ‘Bi’ Tek Ben Anlarım’ı seslendiren Köfn grubu hakkında şaşırtan açıklamalar yaptı. Köfn’den cevap gecikmedi.

Köfn’ü tanımadığını ve bilmediğini söyleyen Seren Serengil, “Kim bunlar, tanımıyorum ben. Bunları kim dinliyor Allah aşkına? Ben ve benim gibi yaşayan insanlara, zümreye sorarsan kimse dinlemez!” şeklinde paylaşım yaptı. Serengil, ”Tarkan oldunuz da tanımadık mı? Tanımıyorum ve ilk defa duyuyorum. Dinlemediğim bir müzik türünün şarkıcılarını bilmek zorunda değilim. Şimdi bu loserlara soracağım Sebastian Bach kimdir biliyor musun dicem zimerman kim bilir misin gidip google a sarılacaklar…” sözlerini de kaydetti.

Bu açıklamalar üzerine Köfn Instagram hesabından ”Tek tanıdığı şarkıcı Tarkan. Tek bildiği dil de Tükçe değil, anlamıyoruz” dedi. Köfn’den Bilge Kağan Etil, kamera karşısına geçip piyano çaldı. Sosyal medyadan paylaşarak Seren Serengil’i etiketledi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.