MüzikMüzik Haber

Kıraç: Kendimi Türümün Son Örneği Olarak Görüyorum

Türk Rock Müziği'nin sevilen isimlerinden Kıraç, ''Ben kendimi bazen türümün son örneği gibi görüyorum. Çok üzülüyorum. '' dedi.

Türk Rock Müziği’nin sevilen isimlerinden Kıraç, ”Ben kendimi bazen türümün son örneği gibi görüyorum. Çok üzülüyorum. ” dedi.

Anadolu Ajansı’na konuşan Kıraç, müzikal projelerinden bahsetti. Ünlü müzisyen, ‘Yeni jenerasyonu nasıl buluyorsunuz?’ sorusuna yanıt verdi. Kendini türünün son örneği gibi gördüğünü söyleyen Kıraç, ”Çok üzülüyorum. Çok hüzünlü oluyor bu ama bir yandan da bakıyorum gerçekten çocuklar, gençler şarkılarımı dinliyor, ciddi ciddi üzerinde düşünüyorlar ve o derinliğin içine giriyor. Acayip etkileniyorum ve müthiş bir enerji geliyor.” diye konuştu.

Müziğin Bedava Olması Müziği Düşürüyor

Yeni projelerinden söz eden Kıraç şöyle devam etti;

”Albüm zaten çıkartan var mı bilmiyorum? Artık çalan CD-Rom’lar da bitti. Bilgisayarlarda bile kalktı. Fakat müziğin bu kadar bedava olması müziği bayağı bir düşürüyor. Sadece ekonomik olarak düşünmüyorum. Müziğin kalitesiyle ilgili çok ciddi sorunlar çıkartıyor. Dijital eğitim değil de kişisel YouTube kanalımı düzenlemek ve canlandırmak istiyorum. Orada birtakım projelerim var. Kişisel medyamı çoğaltmak ve içeriğini genişletmek istiyorum. Bu tür dediğiniz şeylerin hepsine ilişkin, YouTube başta olmak üzere ya da başka hangi platformlarda olabilecekse bir şeyler düşünüyorum. Sosyal medyadan takip ederse insanlar oradan bilgi vereceğim.”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.