Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze Aşka Geldi -
MüzikMüzik Haber

Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze Aşka Geldi

Seçkin Piriler ile olan evliliğini olaylı bir şekilde sonlandırdıktan sonra hayatına Kıvılcım Ural ile devam eden Kaan Tangöze aşka geldi.

Rock müziğin sevilen grubu Duman’ın vokali Kaan Tangöze, 2002 yılında sevgilisi Ahu Paşakay’ın intiharı sonrasında ilk büyük aşkını Seçkin Piriler ile yaşamıştı.

Seçkin Piriler o sıralar hem okuyordu hem de mankenlik yapıyordu. Bu ilişki 5 yıl boyunca devam etmişti.. 24 Mart 2010 tarihinde Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze aşklarını evlilikle taçlandırmıştı. Kaan Tangöze’nin ilk eşi Seçkin Piriler’den Hakan ve Volkan adında iki oğlu oldu. Çiftin ilişkileri 10 yılı geçerken evlilikleri 6 yıl içinde yıkıldı.

Kaan Tangöze’nin eşi Seçkin Piriler’i bir şarkıcıyla aldattığı ortaya çıktı. Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, 2 çocuğunun annesi Seçkin Piriler’den boşanma sürecinde Kıvılcım Ural ile birlikte olmaya devam etti. Boşandıktan 2 yıl sonra 2018 tarihinde Kıvılcım Ural ile ikinci evliliğini yaptı. Kaan Tangöze’nin Kıvılcım Ural’dan bir kızı dünyaya geldi. Kaan Tangöze kızına İlayda ismini verdi.

İkili geçtiğimiz gün bir mekanın aynasından çektikleri fotoğrafla aşka geldi.

 

İŞTE O POZLAR

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)