GündemSosyalVitrin

Kobra Murat: Elektriği Suyu Olmayan Bir Evde Doğan Çocuğun İhtişamlı Yaşamı Oldu

‘Noluyo Ya’ YouTube kanalını sunan Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram çifti, Kobra Murat ile bir gün geçirdi.

Kobra Murat, yaşadığı evi ve Roman mahallesini anlatarak “Evdeki her şeyde benim emeğim var. Çocuklarım ve torunlarım ile çok mutluyum. Hayata hep böyle gülerek bakmak lazım. Bizim mahallemiz hep böyle çok neşeli. Yaz olunca hep düğün oluyor. Birbirimize gidip geliyoruz. Hamama gittiğimizde yiyecek dağıtıyoruz. Biz Romanların evleri hep Allah’lı kitaplı, çoluk çocuğuna değer veren bir kültürden oluşuyor. Kızım ilk doğduğunda ona 3 gün doğum günü yaptık. Prenses oldu” cümlelerini kurdu.

Geçmişten günümüze geldiği yaşamı değerlendiren sanatçı, “Doğduğum ev gecekonduydu. Elektrik, su bile yoktu. Şu an elektriği suyu olmayan bir evde doğan çocuğun ihtişamlı yaşamı gibi. Ben Türkiye’deki tek Roman modacıyım. Benim sanat camiasına dikmediğim kostüm kalmadı. 17 bin tane kostümü çorap parasına, 50 bin liraya verdim. Onu şimdi yıkıcam. 5 katlı bina yapıcam. Kapısına da Kobra Murat konağı yazıcam. Çocuklarıma anı bırakıcam” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.