MüzikMüzik Haber

Kobra Murat’tan Kötü Haber!

En son kullandığı protez saç bandı yüzünden kafasında büyük bir enfeksiyon oluşan Kobra Murat yaşadığı olayı Onur Akay’a anlattı.

En son kullandığı protez saç bandı yüzünden kafasında büyük bir enfeksiyon oluşan Kobra Murat yaşadığı olayı Onur Akay’a anlattı.

Kobra Murat ismi ile bilinen ünlü şarkıcı Murat Divandiler’in, Işın Karaca’nın da rahatsızlığı olan Alopeci Universal veya halk arasındaki adıyla saçkıran hastalığına yakalandığı iddia edilmişti. Kobra Murat ise yakın dostu ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’a konu ile ilgili açıklama yaptı. Akay, “Canım dostum Kobra Murat’ın, Işın Karaca’nın da rahatsızlığı olan Alopeci Universal veya halk arasındaki adıyla saçkıran hastalığına yakalandığı söylenince, kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletmek için aradım. Ancak Murat, böyle bir rahatsızlığının olmadığını sadece uzun yıllardır protez saç kullandığı için, en son protez saç için kullandığı bantlardan dolayı kafasında enfeksiyon oluştuğunu söyledi. Doktoru bir ay boyunca peruk takmasını yasaklamış ve tedavisine başlanmış. Sağlık durumunun iyi olduğunu, bir ay boyunca peruk takamayacağı için konserlerini ileri tarihe ertelediğini söyleyen Kobra, herkese selam ve sevgilerini iletti.” dedi.

Geçtiğimiz sene ise Belçika konserinden dönerken uçakta fenalaşan Kobra Murat, apar topar ambulansla hastaneye kaldırılmış ve bağırsak çatlaması teşhisi nedeni ile acilen ameliyata alınmıştı.

Kobra Murat

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu