MüzikMüzik Haber

Kodes’ten Killa Hakan Hakkında Şok İddia! Meğer En Yakın Arkadaşı Boe B…

Kodes, Killa Hakan'ın en yakın arkadaşı hakkında gizli bir mektuptan söz etti. Ünlü Rapçinin çarpıcı açıklamaları karşısında Killa Hakan ve Massaka'nın ne tepki vereceği ise merak konusu oldu.

Kodes, Massaka ile dün yaşadığı telif krizinin ardından çarpıcı iddialarda bulunmuştu. Kodes, Massaka’nın yakın dostu Killa Hakan ile küs olduğu bir dönemde Killa Hakan’ın çıplak fotoğrafını kendisine gösterdiğini ortaya atmıştı. Ancak bununla ilgili herhangi bir video paylaşmamayı tercih etmiş ve “Benden yazdığım şeylerin videosunu isteyen gerizekalılar… Siz aptal mısınız ben ortamdaki şeyleri videoya mı çekeyim? Ben o kadar kahpe miyim? Bunu kahpeler yapar.” şeklinde bir açıklama yapmıştı. Massaka ise Kodes’e “Killa Hakan şimdi nereden çıktı, tek bir tane şeyi ispatla, müziği bırakırım” sözleriyle tepki göstermişti.

Gerginlik sosyal medyadan yapılan atışmalarla devam ederken Kodes, Killa Hakan ile ilgili ilginç bir iddia ortaya attı. Kodes, Killa Hakan’ın Rap müzikle tanışmasını sağlayan ve hayatında dönüm noktası yaratan rahmetli arkadaşı Boe B’nin geride bir mektup bıraktığını ve bu mektubun Massaka’da bulunduğunu söyledi.

“Ben Killa Hakan hakkında yalan söylüyorum öyle mi? Peki şunu da söyleyeyim o zaman, Killa Hakan’a bunu da bildirin. Boe B’nin Killa Hakan için yazdığı bir mektup varmış ve bu mektup Massaka’daymış. Massaka diyor ki, ‘Ben bu mektubu yayımlarsam Killa Hakan Rap’i bırakır’. Sürekli senin Boe B üzerinden reklam kastığını ama durumun hiç öyle olmadığını, Boe B’nin senden nefret ettiğini ve bu konuyla alakalı mektubun Massaka’da olduğunu söylüyor ve yayımlarsak Killa Hakan da Rap’i bırakır diyor abi, bunu da bil.”

KODES: “ARTIK BURAMA GELDİ, YETER”

Kodes, bu sözlerin ardından Killa Hakan’ı konuya dahil ettiği için özür diledi ve şöyle devam etti:

“Killa Hakan’ı böyle bir konuya dahil ettiğim için özür dilerim çünkü babası vefat etti. Acın acımızdır abi kusura bakma. Ama artık burama geldi, hakkında bir sürü şey konuşuyor. Kavga etmişsiniz, senin çeneni kırmış, bilmem ne… Yeter ya artık, burama geldi. Herkes her şeyi bilsin.”

Tüm bunların ardından Killa Hakan ve Massaka’nın ne tepki vereceği ise merak konusu oldu.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/p7dQW
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.