MüzikMüzik Haber

Kolera’dan Çarpıcı Sözler: “İyi Ki Geberdi Diyecekler…”

Ali Mert Alan’ın YouTube’ta Daha Neler kanalında sunduğu “Ne Yapıyor?” adlı programının bu haftaki konuğu ünlü rapçi Kolera oldu. Kolera, eski eşi Sagopa Kajmer’le ve öldükten sonra nasıl anılacağıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sunucu Ali Mert Alan’ın Kolera’nın son klibi Beni Bana Bırak’ta kendisini öldürmesiyle ilgili “Klibinde kendini öldürüyorsun ama aynı zamanda Kolera’nın yeniden doğuşu var. Öldükten sonra nasıl hatırlanmak istersin reel anlamda soruyorum bunu” sorusu üzerine Kolera’nın verdiği yanıt dikkat çekti. Kolera, “Çok sağlam bir karakterde çok iyi şarkıları vardı demek istiyorum bu soruya cevap olarak ama tabii ki bu kadar popülist kölenin içinde aşağı çekeceklerdir mutlaka. İyi ki geberdi diyeceklerdir bundan kaçamayız”  dedi. Ünlü rapçinin “popülist köle” sözüyle kime sitem ettiği ise henüz bilinmiyor.

“ONDAN ALA BİR KAZIK OLAMAZ”

“Kendi sevenlerime baktığım zaman beni iyi hatırlayacaklarını biliyorum çünkü zaten onların sevgisiyle ben ayaktayım. Onlar benim şarkılarımı sevmese ben de demotive olup kenara çekilirdim” diyerek hayranlarına teşekkür eden Kolera, yıllar önce olaylı bir şekilde ayrıldığı eski eşi Sagopa Kajmer’le ilgili ise Kajmer’in ismini anmadan “Yediğim en büyük kazık herkesin malumu olan şey, hiç konuşmaya gerek bile yok. Ondan daha ala bir kazık olamaz zaten” diyerek çok konuşulacak bir cevap verdi.

İşte O Röportaj:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu